Služby detailně

Na této stránce zmíníme specializované kurzy, které je možné u nás navštěvovat. Povětšinou je pak výuka individuální nebo pro dvojice -  formou TANDEMu.

Příprava na certifikáty NJ/AJ

I když jsme malí páni na zkoušení mezinárodních certifikátů, jsme velice schopní k těmto zkouškám naše studenty nachystat. Máme za sebou úspěšné absolventy zkoušek ÖSD Zertifikat nebo Goethe Zertifikat B1 a B2. Z angličtiny naposled naše studentka uspěla u zkoušky FCE.

Příprava k maturitě NJ/AJ

V dnešní době, kdo neovládá alespoň jeden cizí jazyk, jakoby nežil. Připravujeme studenty v průběhu celého studia SŠ, ale připravujeme také cíleně na maturitní zkoušky z němčiny či angličtiny. Kurzy probíhají individuálně nebo ve dvojici (spolužáci), aby bylo cíleno přesně na potřeby konkrétních studentů.

Studentské kurzy 

Víme, že každý student mívá hluboko do kapsy, proto v našem ceníku figurují ceny uzpůsobené potřebám studentů. Týká se to individuálních kurzů a kurzů pro dvojice - TANDEMů. Na slevy může dosáhnout žák ZŠ, student SŠ a popřípadě student prezenčního studia VŠ do 26 let věku.

Firemní kurzy nejen němčiny

Kurzy cizích jazyků u vás ve firmě

Firemním zákazníkům nabízíme kvalifikované lektory, kteří přijedou s veškerou výbavou přímo do firmy. Nejsme plátci DPH, naše ceny jsou oproti ostatním velkým jazykovým školám velice příznivé

Nachystáme rámcovou smlouvu.

Využíváme informační systém a elektronických zápisů docházky a plánů výuky, můžeme vám zřídit přístup, abyste měli docházku svých zaměstnanců plně pod kontrolou.

Speciálně zaměřené kurzy německého jazyka

ekonomická, technická či medicínská němčina


Víme, že obecným jazykem začíná každý, kdo se učí cizí řeč. Ovšem každého jednou čeká práce v oboru, ve kterém bude muset znát i specializovanější slovní zásobu.

Proto nabízíme kurzy německého jazyka, které se zaměřují více specializovaně a to především na obory zdravotnické, ekonomické a technické.

Tyto kurzy opět probíhají individuálně nebo ve dvojicích - TANDEM.

Skupinové kurzy jsou zaměřeny pouze na obecný jazyk.