Co nabízíme

Výuka jazyků Olomouc
Výuka jazyků Olomouc

Výuku cizích jazyků & překlady v Olomouci

Nabízíme individuální kurzy němčiny, angličtiny, španělštiny, ruštiny, francouzštiny a dokonce se u nás učí i korejština. Preferujeme individuální přístup ke studentům. Vyučujeme individuálně, učíme dvojice tzv. tandemy a nabízíme skupinové kurzy němčiny ve velmi malém počtu. Firmám nabízíme kurzy na jejich adrese. Mezi naše služby patří také překlady z a do němčiny či angličtiny.  

Snažíme se vždy vyjít vstříc, není nic jednoduššího, než nám napsat nebo zavolat a nalézt společné řešení. Výuka může probíhat i pře Skype, je-li někdo méně často v Olomouci či žije v zahraničí. Myslíme i na děti a studenty, mají speciální  ponížené ceny.


Individuální kurz němčiny Olomouc
Individuální kurz němčiny Olomouc

Individuální kurzy němčiny, angličtiny... v Olomouci

Kurz se maximálně přizpůsobí vašim potřebám. Máte pro sebe celý prostor, nejste nikým rušeni a lektor se maximálně věnuje pouze vám. Zároveň se zohlední vaše tempo výuky a nemusí vás stresovat, že je někdo větší "Hujer" či, že naopak vás brzdí a zdržuje. Kurz se zaměří přesně na váš osobní cíl. Pokud máte požadavek kurz nějak zaměřit, samozřejmě vám vyjdeme vstříc.


Skupinové kurzy němčiny v Olomouci

Podmínky přihlášení na kurz německého jazyka

Pokud se přihlásíte na skupinový kurz, docházíte pravidelně na termín každý týden. Hodiny se nekonají ve dnech státních svátku a ve dnech, kdy mají děti prázdniny, pokud není dohodnuto jinak. Pokud na kurz z nějakého důvodu přestanete chodit, nejsme povinni vám vracet částku ani poměrnou částku za nevyužití našich služeb.

Kurzy vypisujeme vždy aktuálně, sledujte náš web

Skupinové kurzy němčiny v Olomouci
Skupinové kurzy němčiny v Olomouci


TANDEM

Kurz němčiny nebo angličtiny pro dva

TANDEM, neboli výuka ve dvojici je velice oblíbený a vyhledávaný produkt. Jedná se o výuku ve dvojici. Stačí si nalézt partnera (známého, kolegu z práce, spolužáka), který je s vámi na stejné jazykové úrovni a přihlásit se. Výhodou je více legrace na kurzu (využití her a modelových situací), máte kolegu na rozhovory, pomůže vám lámat si hlavu společně nad některými úlohami, můžete od něj opsat domácí úkoly :)


Budeme se na vás těšit na kurzu, jaký si vyberete.